2023. márciusában hirdettük meg – a SzEGEPI rendezésében – általános iskoláinknak a képzőművészeti – és szavalóversenyt „Sokszínű Petőfi” címmel. Rendkívül sok ötletes és csodálatosan megalkotott képet kaptunk, a szavalóversenyre pedig olyan sok lelkes diákunk jelentkezett hogy két napot kellett kitűznünk a versenyre. A szavalóversenyre és a képzőművészeti verseny eredményhirdetésére 2023. március 30-án és 31-én került sor. Szeretettel gratulálunk minden versenyzőnek!
Eredmények:
A képzőművészeti verseny díjazottjai:
3-4. osztály
1. | Rabi Nikolett | Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc | |
2. | Széll András | Munkácsy Mihály Katolikus Általános Iskola, Balástya | |
2. | Gyarmati Mira | Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda | |
3. | Páger Kristóf | Mátyás Király Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper | |
3. | Beraczka Barbara | Mátyás Király Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper | |
különdíj | Bandl Fanni | Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda |
5-6. osztály
1. | Ladó Eszter | LIETO, Tiszasziget | |
1. | Káli Gábor | LIETO, Tiszasziget | |
2. | Tótok Boglárka | Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely | |
3. | Fehér Johanna | Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda | |
3. | Nagy Lara | Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda | |
különdíj | Dimovics Káli Rikárdó | Szent Antal Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Tiszasziget |
7-8. osztály
1. | Kövér Nóra | Szent Ágoston Katolikus Általnos Iskola és Óvoda, Kömpöc | |
2. | Medve Réka | Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely | |
3. | Nagy Dzsesszika | Makói Katolikus Általános Iskola és Óvoda | |
3. | Oláh Dorka | Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely | |
különdíj | Jankó Vivien | Szent Antal Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kübekháza | |
különdíj | Lakatos Dzsenifer | Makói Katolikus Általános Iskola és Óvoda |
Szavalóverseny díjazottjai:
1-2. osztály
1. | Lovas Dominik | 1. o. | Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Csongrád |
2. | Horváth Zalán | 2. o. | Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola, Békéscsaba |
2. | Kókai Marcell | 2. o. | Gál Ferenc Egyetem Szarvasi Gyakorló Általános Iskola és Gyakorlóóvoda |
3. | Kádár Janka | 2. o. | Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Csongrád |
különdíj | Szabó Anita Tania | 1. o. | Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper |
3-4. osztály
1. | László Lilla Gerda | 4. o. | Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kevermes |
2. | Kecskés Vendel László | 3. o. | Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Csongrád |
3. | Arany Hanna | 4. o. | Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely |
3. | Lukács Gergely | 4. o. | Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely |
különdíj | Chebieb Sarah Susanne | 3. o. | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Szentes |
különdíj | Nagy Viktória | 3. o. | Szent István Katolikus Általános Iskola, Szatymaz |
5.osztály
1. | Deák Lóránt | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Szentes | |
2. | Zsibrita Lia | Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely | |
3. | Posgay Boglárka | Gál Ferenc Egyetem Szarvasi Gyakorló Általános Iskola és Gyakorlóóvoda | |
különdíj | Putnoki Boglárka | Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Gyomaendrőd | |
különdíj | Tóth Bettina | Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper |
6. osztály
1. | László Eszter | Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Csongrád | |
2. | Berek Zoltán | Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper | |
3. | Laczkó Patrik | Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Békéscsaba | |
3. | Kiss Bence | Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza | |
különdíj | Berezvai Bernadett | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Szentes |
7-8. osztály
1. | Vatai Botond | 7. o. | Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Gyomaendrőd |
1. | Oláh Dorka | 8. o. | Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely |
2. | Fischer Kinga Krisztina | 8. o. | Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Békéscsaba |
3. | Bobály Anasztázia | 7. o. | Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Csongrád |
különdíj | Tejes Laura | 7. o. | Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely |